Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale constructii
- Număr anunț
- DA22017339
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- GĂBIŢZU COM SRL (CUI RO21302656)
- Cod CPV
- 44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,81 RON
- Valoare atribuită
- 285,81 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 10:00
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
285,81 RON
din 285,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro