Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,4% sub estimat
Curs "Achizitii Publice " - 17-18 decembrie 2018 - Bistrita
- Număr anunț
- DA22021467
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar de Educatie Incluziva Nr 2 (CUI 4426867)
- Furnizor / câștigător
- TOP CURS SOLUTION SRL (CUI 38004514)
- Cod CPV
- 80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 11:42
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.300 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.