Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare si Servicii de vulcanizare sunt pentru tim

Număr anunț
DA21976676
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MADARAS (CUI 19259457)
Furnizor / câștigător
SAMIDA SERV SRL (CUI 7816503)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,50 RON
Valoare finală
218,50 RON
Data publicării
06.12.2018 14:37
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.