Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare si demontare iluminat festiv in Comuna Crizbav, Judetul Brasov

Număr anunț
DA22009156
Autoritate contractantă
COMUNA CRIZBAV (CUI 15141180)
Furnizor / câștigător
BUSY LIGHT SRL (CUI 18660506)
Cod CPV
51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.892,16 RON
Valoare atribuită
15.892,16 RON
Data publicării
10.12.2018 14:13
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.892,16 RON

din 15.892,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.