Ofertă refuzată Cumpărare directă

Foc Artificii Revelion 2019

Număr anunț
DA22025479
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
FULPET (CUI 32382693)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.403 RON
Valoare finală
10.000 RON
Data publicării
11.12.2018 13:26
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.