Ofertă acceptată Cumpărare directă

VAS EXPANSIUNE CIMM ERE CE 150

Număr anunț
DA22024412
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
Furnizor / câștigător
TRUST EURO THERM SRL (CUI RO6610440)
Cod CPV
44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608 RON
Valoare atribuită
608 RON
Data publicării
11.12.2018 12:57
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

608 RON

din 608 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.