Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii informatice Forexebug si asistenta tehnica software Expert Bugetar

Număr anunț
DA22011109
Autoritate contractantă
Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
10.12.2018 15:06
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.