Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 40,0% sub estimat

Servicii de Medicina Muncii

Număr anunț
DA22025472
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOAN CIMPINEANU (CUI 28135520)
Furnizor / câștigător
CLINICA TINEREŢII SRL (CUI 32530072)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
690 RON 40,0% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 13:26
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 1.150 RON estimat 40,0%

Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 460 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.