Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 50,0% sub estimat
Servicii de Medicina Muncii examinare psihologica
- Număr anunț
- DA22025396
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA IOAN CIMPINEANU (CUI 28135520)
- Furnizor / câștigător
- CLINICA TINEREŢII SRL (CUI 32530072)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150 RON
- Valoare atribuită
- 575 RON 50,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2018 13:24
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
575 RON
din 1.150 RON estimat
50,0%
Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 575 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.