Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii abilitate externe periodice in domeniul SSM si PSI

Număr anunț
DA22024748
Autoritate contractantă
Comuna Fîntînele (CUI 4322459)
Furnizor / câștigător
SSM & SIU SRL (CUI RO23921438)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522 RON
Valoare atribuită
522 RON
Data publicării
11.12.2018 13:06
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522 RON

din 522 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.