Ofertă acceptată Cumpărare directă

NIFEDIPIN RETARD TERAPIA 20mg / NIFEDIPINUM

Număr anunț
DA22021659
Autoritate contractantă
Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33622700-3 · Blocanti de calciu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,96 RON
Valoare atribuită
14,96 RON
Data publicării
11.12.2018 11:48
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,96 RON

din 14,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.