Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventolin 5mg/ml sol inh*1fl*10ml

Număr anunț
DA21982711
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,80 RON
Valoare atribuită
230,80 RON
Data publicării
07.12.2018 09:35
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,80 RON

din 230,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.