Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu 1 usa SHARP SJ-U1088M4S-EU, 88 l, 82 cm, A+, argintiu
- Număr anunț
- DA22017491
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,10 RON
- Valoare atribuită
- 462,10 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 10:03
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,10 RON
din 462,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro