Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE VERIFICARE TEHNICA PROIECT „Restaurarea, conservarea şi valorificarea durabilă a Cetăţii
- Număr anunț
- DA21989937
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Furnizor / câștigător
- ANTRITER MANUAL ART SRL (CUI 30451746)
- Cod CPV
- 71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.580 RON
- Valoare atribuită
- 26.580 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 12:52
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.580 RON
din 26.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro