Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu reparatie placa electronica

Număr anunț
DA22025002
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii-U.M. 02286 Bascov (CUI 4318245)
Furnizor / câștigător
CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI RO18300426)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,16 RON
Valoare atribuită
420,16 RON
Data publicării
11.12.2018 13:13
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,16 RON

din 420,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.