Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII INSTALATIE GRADINITA BALOMIR REPARATII INST.CT.LA SCOALA GIMNAZIALA IOSIF SARBU SIBOT

Număr anunț
DA22013863
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOSIF SARBU SIBOT (CUI 12828229)
Furnizor / câștigător
CRIVALROM INSTAL SRL (CUI 34326380)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
10.12.2018 19:15
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 19:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.