Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii mentenanta IT - hardware
- Număr anunț
- DA22011240
- Autoritate contractantă
- Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
- Furnizor / câștigător
- TV DAN SERVICE SRL (CUI RO2406960)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 15:10
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 16:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro