Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii evaluare imobile pentru Institutul National al Patrimoniului IN SCOPUL RAPORT FINANCIARE
- Număr anunț
- DA22020846
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- ROMPROP INVEST SRL (CUI RO21639253)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.100 RON
- Valoare atribuită
- 10.100 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 11:27
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.100 RON
din 10.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro