Ofertă acceptată Cumpărare directă

Afis 42 X 60

Număr anunț
DA22011001
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ARTA SI CULTURA AL JUTEDULUI HUNEDOARA (CUI 36826276)
Furnizor / câștigător
COLOFON SRL (CUI RO15343350)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560 RON
Valoare atribuită
560 RON
Data publicării
10.12.2018 15:03
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560 RON

din 560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.