Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese pentru utilaje agricole si forestiere
- Număr anunț
- DA22022419
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean de Administrare a Domeniului Public si Privat Galati (CUI 12174981)
- Furnizor / câștigător
- DORALCO SRL (CUI RO14606059)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899,17 RON
- Valoare atribuită
- 899,17 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 12:06
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
899,17 RON
din 899,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro