Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție cont certificate/registru de stare civilă

Număr anunț
DA22020340
Autoritate contractantă
Comuna Galanesti (CUI 4441352)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI RO1465985)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,82 RON
Valoare atribuită
7,82 RON
Data publicării
11.12.2018 11:15
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,82 RON

din 7,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.