Ofertă refuzată Cumpărare directă

DECONTARE NAVETA CADRE DIDACTICE SI PERSONAL AUXILIAR LUNA NOV 2018-TRANS

Număr anunț
DA22013125
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Petre Mironescu Mera (CUI 24197440)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195920-7 · Table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.090,30 RON
Valoare finală
3.090,30 RON
Data publicării
10.12.2018 16:31
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.