Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de abonare

Număr anunț
DA22026917
Autoritate contractantă
Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
Furnizor / câștigător
WOLTERS KLUWER ROMÂNIA SRL (CUI RO8451308)
Cod CPV
79980000-7 · Servicii de abonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.125 RON
Valoare atribuită
6.125 RON
Data publicării
11.12.2018 14:06
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.125 RON

din 6.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.