Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE HP 250 G5

Număr anunț
DA22038073
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234 RON
Valoare atribuită
234 RON
Data publicării
12.12.2018 11:02
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234 RON

din 234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.