Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calor economic 3 cu acciza plata la termen

Număr anunț
DA22029021
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU"COMUNA DRAGALINA (CUI 4853868)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.556,32 RON
Valoare atribuită
11.556,32 RON
Data publicării
11.12.2018 15:08
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.556,32 RON

din 11.556,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.