Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet uleiuri pentru buldoexcavator JCB 3CxECO
- Număr anunț
- DA22027646
- Autoritate contractantă
- Comuna Cosna (CUI 15971184)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 648,75 RON
- Valoare atribuită
- 648,75 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:27
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
648,75 RON
din 648,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro