Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,6% sub estimat

COMBUSTIBIL TERMIC LICHID

Număr anunț
DA22017608
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA RAZBOIENI (CUI 2614082)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77.000 RON
Valoare atribuită
74.250 RON 3,6% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 10:07
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.250 RON

din 77.000 RON estimat 3,6%

Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 2.750 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.