Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat

Combustibili auto

Număr anunț
DA21963282
Autoritate contractantă
Comuna Ulmeni (CUI 4055858)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.741 RON 3,3% sub estimat
Data publicării
05.12.2018 20:06
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.741 RON

din 1.800 RON estimat 3,3%

Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.