Ofertă acceptată Cumpărare directă

Costum salopeta + Haina termoizolanta- SS CARACAL

Număr anunț
DA22017386
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
REM-ROX SRL (CUI RO11457025)
Cod CPV
18114000-1 · Salopete de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.670 RON
Valoare atribuită
19.670 RON
Data publicării
11.12.2018 10:01
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.670 RON

din 19.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.