Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare expertiza tehnica si DALI

Număr anunț
DA22004664
Autoritate contractantă
COMPLEX MULTIFUNCTIONAL "SF. ANDREI (CUI 39558429)
Furnizor / câștigător
ACANT ARHI - FORM SUPPORT SRL (CUI 27902706)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.385 RON
Valoare atribuită
47.385 RON
Data publicării
10.12.2018 12:18
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.385 RON

din 47.385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.