Ofertă acceptată Cumpărare directă

Membrane filtrante inseriate Ez-pak Millipore, 150/PK

Număr anunț
DA22039756
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Arad (CUI 3519496)
Furnizor / câștigător
MAGESA IMPEX SRL (CUI RO21579950)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.144 RON
Valoare atribuită
1.144 RON
Data publicării
12.12.2018 11:39
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.144 RON

din 1.144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.