Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE FACULTATIVA AUTO ,CASCO CIELO, ASIGURARE FACULTATIVA AUTO, CASCO VOLKSWAGEN

Număr anunț
DA22036043
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
Furnizor / câștigător
ORIZONT BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE SA (CUI 18206837)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.815 RON
Valoare atribuită
1.815 RON
Data publicării
12.12.2018 10:15
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.815 RON

din 1.815 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.