Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set aspiratie Yankauer 200 cm, Steril / Sonde aspiratie Yankauer /LIVRARE 24 H
- Număr anunț
- DA22035314
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425 RON
- Valoare atribuită
- 425 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 09:55
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
425 RON
din 425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro