Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie echipament de protectie
- Număr anunț
- DA22029188
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01769 Bacau (CUI 4670364)
- Furnizor / câștigător
- RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
- Cod CPV
- 18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.871 RON
- Valoare atribuită
- 7.871 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 15:13
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 07:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.871 RON
din 7.871 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro