Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACE SPINALE 20G, 22G, 23G, 25G / ACE RAHIANESTEZIE
- Număr anunț
- DA22026335
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.592 RON
- Valoare atribuită
- 1.592 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 13:51
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.592 RON
din 1.592 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro