Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale iluminat public

Număr anunț
DA22026002
Autoritate contractantă
COMUNA UNGURENI (CUI 3571583)
Furnizor / câștigător
TUDOR ELECTRIC GRUP SRL (CUI RO17886212)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.105 RON
Valoare atribuită
10.105 RON
Data publicării
11.12.2018 13:41
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.105 RON

din 10.105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.