Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET: Sistem PC/LED 21.5 PHILIPS/ WINDOWS/KIT

Număr anunț
DA22025970
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI (CUI 29356910)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.528,94 RON
Valoare atribuită
25.528,94 RON
Data publicării
11.12.2018 13:40
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.528,94 RON

din 25.528,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.