Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MUFA AL 150mmp CU BARIERA- 50 BUC. - SDEE TARGOVISTE
- Număr anunț
- DA22018412
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMATIC-SYSTEMS SRL (CUI RO11808681)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 962,50 RON
- Valoare atribuită
- 962,50 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 10:27
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
962,50 RON
din 962,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro