Ofertă acceptată Cumpărare directă

CENTALA IN CONDENSATIE VITODENS 050 33 KW

Număr anunț
DA22036646
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29465047)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.700,40 RON
Valoare atribuită
15.700,40 RON
Data publicării
12.12.2018 10:29
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.700,40 RON

din 15.700,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.