Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu conectare FTB 20 fire ecranat 3m
- Număr anunț
- DA22028579
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- PRIMA ELECTRIC SRL (CUI RO12271186)
- Cod CPV
- 31527300-9 · Corpuri de iluminat pentru uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 996 RON
- Valoare atribuită
- 996 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:55
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 15:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
996 RON
din 996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro