Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI MONTARE CENTRALA TERMICA GRADINITA NR 31, MUN TARGU JIU

Număr anunț
DA22026130
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.687,06 RON
Valoare atribuită
3.687,06 RON
Data publicării
11.12.2018 13:44
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.687,06 RON

din 3.687,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.