Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent / Aditiv - Conditioner Forte - 23 kg
- Număr anunț
- DA40544227
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB GESELLSCHAFT MBH (CUI ATU14260100)
- Cod CPV
- 39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.263,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.263,20 RON
- Data publicării
- 03.06.2026 14:18
- Termen limită
- 08.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2026 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.263,20 RON
din 2.263,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro