Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale nr.62

Număr anunț
DA22036760
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN (CUI 3228160)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI RO16083509)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,25 RON
Valoare atribuită
130,25 RON
Data publicării
12.12.2018 10:31
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,25 RON

din 130,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.