Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de constructii, articole sanitare si articole electrice
- Număr anunț
- DA22040452
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.148,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.148,84 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 11:57
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.148,84 RON
din 2.148,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro