Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine alba 1 kg felii Foietaj crenvusti 120 gr Strudel

Număr anunț
DA22033376
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 1 ORADEA (CUI 38163145)
Furnizor / câștigător
DORBOB PROD SRL (CUI RO6650070)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,34 RON
Valoare atribuită
508,34 RON
Data publicării
12.12.2018 08:55
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,34 RON

din 508,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.