Ofertă acceptată Cumpărare directă

804,54 RON / Unitate de masura

Număr anunț
DA22031027
Autoritate contractantă
Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804,54 RON
Valoare atribuită
804,54 RON
Data publicării
11.12.2018 16:28
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

804,54 RON

din 804,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.