Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22027444
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP LICURICI (CUI 17971490)
Furnizor / câștigător
GALERIILE DACIA FELIX S.A. (CUI RO238640)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476,80 RON
Valoare atribuită
476,80 RON
Data publicării
11.12.2018 14:21
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

476,80 RON

din 476,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.