Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare produse cu ocazia Craciunului

Număr anunț
DA22020008
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 4691677)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.025,08 RON
Valoare atribuită
6.025,08 RON
Data publicării
11.12.2018 11:07
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.025,08 RON

din 6.025,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.