Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PROTOCOL si PACHET PRODUSE INGRIJIRE PLANTE
- Număr anunț
- DA22018341
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Standardizare din Romania (CUI RO11134288)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326,74 RON
- Valoare atribuită
- 326,74 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 10:26
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 07:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
326,74 RON
din 326,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro