Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse de bucatarie

Număr anunț
DA22030177
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MUNICIPIUL ONESTI (CUI 7890933)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
875,97 RON
Valoare atribuită
875,97 RON
Data publicării
11.12.2018 15:44
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 17:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

875,97 RON

din 875,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.